Hakkımızda

Hizmet Havuzu izlediğimiz kalite politikamızdan ödün vermeden işlerimizde azami dikkat, insanların bizlerden temizlik,bakıcılık vs diğer hizmet sektörlerde sorunları ve nelerin beklediğini en gerçek anlamda bilen kalifiye güler yüzlü eğitimli firmaların bu konuda uzman işe göre insan anlayışından ödün vermeden görevlerimizin amacına uygun olarak azamı titizlikle yerine getirmekteyiz. Çünkü her insan her işe uygun olmayabilir. Bu büyük müşteri potansiyelini sağlamakta bize yardımcı olan siz sayın müşterilerimize bu vesile ile ayrı ayrı teşekkürlerimi bir borç bilirim.
Biz Hizmet Havuzu olarak biliyoruz ki büyümenin sırrı ilk önce işini sevmek yaptığımız işe gerekli önemi vermek, insanlara layık oldukları gibi saygıyla davranmak, işini en iyi şekilde yapmak, disiplin kurallarının dışına çıkmamakta olarak yorumlayabiliriz BAŞARI’yı İlkelerimizden ödün vermeden kaliteli özenle hizmet vererek daha da büyümeye devam edeceğiz.

Sayın müşterilerimiz pek çok yerde, pek çok temizlik firması var gibi gözükse de temizlik ihtiyacınıza hijyen ve temizlik kalitesi olarak hitap edemeyebilirler HİZMET HAVUZU olarak sizin temizlik,bakıcılık vs beklentilerinize en üst düzeyde hijyen ve hizmet anlamında sektöründe uzman firma yönlerdireceğimizden  emin olabilirsiniz.

Saygılarımızla HİZMET HAVUZU